Freelance Logo - Eren SEZGİN
.hakkımda .ne yaparım? .nasıl yaparım? .iletişim

eren sezgin

Freelance Web Tasarımcı

"Şöyle bir projemiz var, acaba kiminle çalışsak?” diyorsanız, info@erensezgin.com.tr'ye mail atarak veyahut +90 538 576 19 96’yı arayarak bana ulaşabilirsiniz.

Freelance Web Tasarımcı

Görünmeyen eliniz, dijital partneriniz...

Merhaba Ben Eren!
Web Tasarımcısı & Web Geliştiricisi

Güvenilir bir freelance tasarım deneyimi ile siz de yüksek reklam ajansı masraflarınızı minimize edebilirsiniz. İletişim sayfasından telefon numaram, e-posta adresim ve sosyal medya hesaplarım aracılığı ile benimle irtibata geçebilirsiniz.

1996 doğumluyum. Eğitimini aldığım reklam sektöründe profesyonel anlamda 5. yılımı doldurdum. Bu süre zarfında bir çok reklam ajansı tecrübem oldu. Bu tecrübelerin ışığında, birçok kurumsal markaya reklam danışmanlığı hizmeti sunuyorum.

Freelance çalışıyor olsam da disiplin ve çalışma prensiplerimden taviz vermiyor ve elde ettiğim bilgi birikimini ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle paylaşmak ve kaliteli hizmeti ucuz değil ama düşük maliyetlere sizlere sunmaktan keyif duyarım.

Ne Yaparım?

Yazılım - Eren SEZGİN

Web Yazılım

Çeşitli sektörlere yönelik, ihtiyaçlarınız doğrultusunda web uygulamaların geliştirilmesinde ve oluşturulmasında size destek oluyorum.

Tasarım - Eren SEZGİN

Web Tasarım

Web siteniz için, işletmenizin veya bireysel girişiminizin öne çıkmasına yardımcı olacak, benzersiz bir tasarım yaratmaya çalışıyorum.

Bakım & Onarım - Eren SEZGİN

Web Site Bakım & Onarım

Atıl olan web sitelerinize; yeni içerik girişi, içerik güncelleme ve yazılımsal düzenleme hizmeti veriyorum.

Sosyal Medya - Eren SEZGİN

Sosyal Medya Yönetimi

7/24 uyumayan bi mecrada, markanızı uyutmayın. Sosyal medya yönetimi yaparak, hedeflediğiniz kitleye ulaşmanız konusunda büyük destek veriyorum.

Kurumsal Kimlik - Eren SEZGİN

Kurumsal Kimlik

Tek bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog v.b konularda yardımcı oluyorum.

Logo & Banner Tasarımı - Eren SEZGİN

Logo & Banner Tasarımı

Logonuz sizin herşeyiniz, web sitenizde ya da sosyal mecralarda kullanabileceğiniz, hedef kitlenize istediğini verecek ve göz alıcı tasarımların yapılmasında destek oluyorum.

Nasıl Yaparım?

Özgünlükten mahrum kalmış, çelimsiz, ayakta duramayan ve taklit fikirler hayat bulmazken, tabiri caizse eski köye yeni adet getirmek, durduk yere icat çıkarmak, yok artık dedirtecek fikirleri müşterilerinin önüne koymak her zaman önceliğimdir.

Talep - Eren SEZGİN

Talep

Bu kısım, istek ve beklentileriniz ile ilgili. Profesyonel hizmet beklentinizin hangi alanlara yönelik olduğunu belirleyerek, benimle iletişime geçmelisiniz.

Strateji

Bu kısım da, sizin tam olarak ne istediğinizi anladıktan sonra beklentilerinizi karşılamak için verdiğiniz bilgileri göz önünde bulundurarak uygun stratejiyi belirliyorum.

Strateji - Eren SEZGİN
Teklif - Eren SEZGİN

Teklif

Belirlemiş olduğum strateji doğrultusunda, işin işleyiş süreci, sözleşme ve ücret detaylarını içeren iş teklifini hazırlayarak tarafınıza gönderiyorum.

Onay - İşe Başlama

Teklifi onaylamanız haline, proje teklif tutarının %50'lik kısmının ön ödemesini tahsil ederek projenize başlıyorum. Ön ödemesiz projelerle kesinlikle ilgilenmiyorum.

Onay - Eren SEZGİN
Teslimat - Eren SEZGİN

Teslimat

Çalışma sonunda, proje veya tasarımın bitmiş halini demo olarak görmenizi sağlıyorum. Proje teklif tutarının kalan %50'lik kısmının ödenmesi durumunda proje dosyalarını tarafınıza teslim ediyorum.

Ya Sonra?

Teslim edilen her proje için 12 aylık bir teknik destek hizmeti sunmaktayım. Teslim edilen projelerde oluşan sistemsel hata ve ufak düzeltmeler konusunda iş planına uygun zamanlarda ve ücretsiz olarak hizmet vermekteyim. Teslim edilen projede sonradan ihtiyaç duyulan büyük düzeltmeler için ihtiyaç doğrultusunda ücret talep ediyorum.

Proje Destek - Eren SEZGİN

İletişim Bilgilerim